www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 399 napja lejárt

Innovatív és korszerű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő

 Egészségpénztárunkba és Nyugdíjpénztárunkba keresünk

Telefonos értékesítő munkatársakat

azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Kiszámítható és megbízható pénzügyi megtakarításokat kezelő cégcsoport ügyfeleinek megkeresése: keresztértékesítés, befizetés-ösztönzés;
  • Szolgáltatások iránti figyelem felkeltése, bemutatása;
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció;
  • Telefonos ügyfélszolgálat munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben, telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat (pénzügyi, vagy gazdasági végzettség előny);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, udvarias, magabiztos fellépés;
  • Ügyfélközpontú szemléletmód.

Munkába állás feltétele:

  • Erkölcsi bizonyítvány kiváltása.

Munkaidő:

  • Hétköznapokon, napi 8 óra.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés;
  • Teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer;
  • Féléves bónusz;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
  • Szakmai képzés, személyre szabott oktatás és felkészítés, belső továbbképzések;
  • Támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
  • Azonnali kezdési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület.

Egyéb információ:

A toborzásért felelős cég a Starjobs Magyarország Kft.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Elvárás

Amit nyújtunk

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola