www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1012385

Feladatok:

  • Biztosítási termékek telefonon történő értékesítése,
  • biztosítási szerződések megkötése telefonon keresztül,
  • a fentiekhez kapcsolódó adminisztráció ellátása,
  • állományápolási tevékenység.

Elvárások:
  • Értékesítésben – különösen vagyonbiztosítási termékek értékesítésében – szerzett tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció,
  • hatékony konfliktuskezelő és stressz tűrő képesség,
  • ügyfélközpontú szemléletmód,
  • terhelhetőség, nagy munkabírás.

Juttatások:
  • Fiatalos csapat,
  • jó munkahelyi légkör,
  • változatos, tartalmas feladatkör,
  • hosszú távú lehetőség,
  • munkavégzés helye: Budapest.

  • Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni!