www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs XIII. kerület

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Pénztárcsoportba keresünk

Telefonos értékesítő munkatársakat

azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Egészség- és Nyugdíjpénztár meglévő ügyfeleinek megkeresése: befizetés-ösztönzés, keresztértékesítés;
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció;
  • Telefonos ügyfélszolgálat munkájának támogatása.
  • Szolgáltatás iránti figyelem felkeltése, bemutatása;

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben, telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, udvarias fellépés.

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása.

Munkaidő:

  • napi 8 óra.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapfizetés;
  • alapfizetésen felül jutalékos rendszer biztosítása;
  • béren kívüli juttatások;
  • folyamatosan fejlődő, stabil cég;
  • azonnali kezdési lehetőség;
  • szakmai képzés, személyes felkészítés és oktatás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület.

Egyéb információ:

A toborzásért felelős cég a Starjobs Magyarország Kft.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!