www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs IX.kerület

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Ha szeretsz beszélni, könnyen megtalálod a közös pontokat másokkal és egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol az előrelépési lehetőség nem csak egy elérhetetlen marketing szöveg, akkor itt a helyed!

Telefonos értékesítő munkatárs

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kimenő hívás indítása meglévő adatbázis alapján

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • hasonló környezetben szerzett tapasztalat előny

  • MS Office felhasználói ismerete

  • kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés

  • hosszú távú munkalehetőség

  • alapbér és teljesítménybér

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Kismamák és részmunkaidős állást keresők jelentkezését is várjuk!

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/254-8411-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014