www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő / igényfelmérő (Pályakezdőknek is!)

  • A hirdetés 888 napja lejárt

Biztosítás.hu Kft. több mint 10 éve jelen van a lakossági biztosítások online közvetítésének piacán. Mára társaságunk több mint fél millió regisztrált felhasználó szerződését kezeli, ezzel a hazai biztosításközvetítői szektor egyik legjelentősebb szereplője.

A vállalat által nyújtott szolgáltatások felölelik a lakás-, az utas-, a casco, és a kötelező gépjármű felelősségbiztosítással, illetve a bankszámla összehasonlítással és váltással kapcsolatos tanácsadást és közvetítést.

A Biztosítás.hu

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ/IGÉNYFELMÉRŐ (Pályakezdőknek is!)

munkatársakat keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • adategyeztetés és az ügyféligények felmérése,
  • információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban,
  • biztosítási termék(ek) telefonon történő értékesítése már meglévő/ érdeklődő ügyfelek körében,
  • hívások adminisztrációja.

Jelentkezz, ha:

  • szeretnél kis létszámú, fiatalos csapat tagja lenni,
  • könnyen megtalálod a közös hangot ismeretlen emberekkel,
  • meggyőző és közvetlen személyiséggel rendelkezel,
  • feltalálod magad váratlan helyzetekben,
  • rendelkezel legalább középfokú végzettséggel,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel és
  • úgy érzed, hogy az értékesítés közel áll hozzád.

Előnyt jelent, ha rendelkezel:

  • felsőfokú végzettséggel,
  • független biztosításközvetítői képesítéssel,
  • telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalattal
  • biztosítási ismeretekkel.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely egy nemzetközi hátterű cégnél,
  • alkalmazotti jogviszonyban történő foglalkoztatás
  • rész-, vagy teljes munkaidős lehetőség (8 vagy 6 óra),
  • fix alapbér + teljesítmény alapú jutalékrendszer + cafeteria (kb. 110-150.000 Ft között),
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • könnyen megközelíthető irodai környezet,
  • fiatal csapat, jó munkakörnyezet.

A fényképes önéletrajzodat a bérigény megjelölésével alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő