Telefonos értékesítő - Fundamenta Kft. Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ257)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.02.27.
Hirdetés azonosító: 203451
lejárt
A Fundamenta Lakáskassza Kft. székesfehérvári Call Centerébe keresünk teljes- és részmunkaidős munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Telefonos értékesítő

Feladatok:
- Pénzügyi szolgáltatások telefonos értékesítése meglévő adatbázisból
- Potenciális ügyfelek megkeresése kizárólag telefonon keresztül
- A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Értékesítési tapasztalat (üzletkötő, telesales, telemarketing) mely előnyt jelent, de nem feltétel
- Érettségi bizonyítvány, vagy felsőfokú végzettség
- Büntetlen előélet
- Teljesítmény motiváció
- Kiváló kommunikációs készség
- Határozott, magabiztos fellépés
- Alapszintű számítástechnikai ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Alkalmazotti jogviszony
- Napi 6, vagy 8 órás munkaidő
- Fix alapfizetés + teljesítményarányos jutalék
- Betanulási idő alatt garantált 130 -,160 ezer Ft jövedelem, ledolgozott óraszámnak megfelelően
- Hosszú távú karrierlehetőség egy piacvezető vállalatnál
- Étkezési hozzájárulás, későbbiekben választható cafeteria
- Székesfehérvári munkavégzés kiváló munkakörnyezetben
- Összetartó, lendületes csapat

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sebestyén Melinda kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.