www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő - fix alapbér + 15 % jutalék

  • A hirdetés 1082 napja lejárt

A munkavégzés helye: Madarász Viktor utca 47-49, 7. emelet (Madarász Irodapark), Budapest

Munkaidő: teljes munkaidő, részmunkaidő
Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Online és telefonos tudakozó szolgáltatás értékesítésére keresünk irodai TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐket budapesti munkahelyre, 6 órás munkaidőbe, alkalmazotti jogviszonnyal. (NEM kijárós üzletkötés! NEM telefonos ügyfélszolgálat!)

Feladatok:
  • szerződések előkészítése
  • szolgáltatás értékesítése telefonon, faxon, e-mail-en keresztül
  • kimenő hívások és bejövő hívások indítása fogadása
  • szerződések kötése
  • időpontok egyeztetése
Elvárások:
  • jó telefonos kommunikációs készség
  • kreatív és gyors ész járás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előny:
  • telemarketing területén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • klimatizált iroda
  • országos televíziós marketing és reklámtámogatás
  • 15 éve sikeres szakmai múlt
  • kiváló munkahelyi légkör
  • motivációs rendszer és folyamatos kihívások
Munkavégzés helye:

Budapest, XIII., Madarász Viktor utca 47-49.

Munkaidő: H-P: 8:30-15:30

Fizetés: fix alapbér + 15% jutalék

Az alábbi email címen (motivációs levél nem szükséges)

Statisztikai adatok miatt kérjük, a pályázat elküldésekor jelezze, hogy a hirdetést melyik oldalon találta!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk, a 197 Szakmai Tudakozó a Link megjelenítése oldal és a telefonos tudakozó által segít megtalálni amit ön keres. Legyen az gyártó, forgalmazó, szakember, stb. Nálunk megtalálja!

Itt megtalálhatja a legszimpatikusabb pénzintézetet, a legügyesebb autószerelőt, a kiválasztott otthonát, élete párját, a megfelelő oktatási intézményt, a régóta áhított utazást, a pénzügyi segítséget, az étel házhoz szállító céget, és a gyógyászat szakembereit is.

Regisztrált partnereink egytől egyig megtalálható, létező cégek, vállalkozások, amik felkészülten várják az Ön hívását, keresését a fent említett valós élethelyzetek megoldásával kapcsolatosan.

Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket azzal, hogy időt szánt ennek a pár sornak az elolvasására!

Kérjük, soha ne felejtse el azt a régi igazságot, hogy aki keres, az talál!

A további hosszú távú és gyümölcsöző kapcsolat reményében tisztelettel:

197 Szakmai Tudakozó Kft.

A cég fő működési területe
Reklám, marketing és PR

A cég címe
197 Szakmai Tudakozó
Madarász Viktor utca 47-49, 7. emelet (Madarász Irodapark) Megjelenítés térképen
1138 Budapest
http://Link megjelenítése
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő