www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő és ügyfélszolgálatos

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Telefonos értékesítő és ügyfélszolgálatos kollégákat keresünk egészségügyi szakterületre

A több mint 16 éves tapasztalattal rendelkező, egészségügyi szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk telefonos értékesítő kollégákat

Feladatok:

  • kimenő hívások kezdeményezése, az értékesítési célok elérése
  • igény esetén személyes találkozások szervezése
  • ügyfelek udvarias, pontos tájékoztatása az őssejtlevételről, tárolásról, folyamatról, árainkról
  • bizonytalan ügyfelek támogatása a döntési folyamatban
  • a teljes értékesítési folyamat komplex, önálló kezelése
  • folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal
  • felmerülő reklamációk, kérdések kezelése, megválaszolása
  • a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (reporting)
  • meglevő ügyfélkapcsolatok ápolása (follow-up)
  • marketing és sales akciók/projektek támogatása
  • képzésen, tréningeken való aktív részvétel
  • az értékesítési folyamat hatékonyságának és minőségének folyamatos javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
    vagy
  • ennek hiányában középfokú egészségügyi végzettség, és bármely szakos főiskolai és egyetemi diploma
  • értékesítési tapasztalat – személyes vagy telefonos
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • kiemelkedő szintű proaktivitás
  • professzionális ügyfélkezelés
  • kitartás és sikerorientáltság
  • eredményorientált munkavégzés
  • ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • meglévő adatbázis
  • fiatalos, jókedvű, motivált csapat
  • karrierlehetőség
  • szakmai továbbképzési lehetőségek
  • biztos háttér, jó munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő