www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő-diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 716754

Lakás-takarékpénztári tevékenységre szakosodott hitelintézet keres munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • kimenő hívások alapján pénzügyi szolgáltatások ajánlása (értékesítés) Pl: feltöltött hitelkártya
  • csak meglévő ügyfeleket kell hívni (meleghívás)
Elvárások:
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • pontos, precíz, lelkes,
  • heti minimum15 óra
  • call centeres tapasztalat/ pénzügyi ismeretek előnyt jelentenek
  • releváns értékesítési tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Bruttó 700 forintos órabér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • rugalmas időbeosztás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 5. kerület
  • Referencia kód: FDM 02
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzoddal a E-mail cím megjelenítése mail címen keresztül a megpályázandó referencia kód megnevezésével lehet a tárgy mezőben.