Telefonos értékesítő-Diákmunka Budapest (Referenciaszám:PJ2420)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.07.12.
Jelentkezési határidő: 2014.12.04.
Hirdetés azonosító: 599194
lejárt

Budapesti Call Centerbe keresünk részmunkaidős diák munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Telefonos ügyfélszolgálat -Diákmunka Budapest

Feladatok:
- Meglévő ügyfelek tájékoztatása új termékekről
- Potenciális ügyfelek megkeresése kizárólag telefonon keresztül
- A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Közép-vagy felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 20 órás munkarend vállalása (4,5, vagy 6 órás munkarendben)

- Kiváló kommunikációs készség
- Határozott, magabiztos fellépés
- Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás
- Felelősségtudatos, megbízható, sikerorientált személyiség
- Precíz, pontos munkavégzés
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előny:
- Értékesítési (üzletkötés, telesales, telemarketing) területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Fix órabér, illetve mozgóbér egyéni teljesítmény alapján
- Rugalmas munkaidő (8.00-20.00 között)

- Hosszú távú karrierlehetőség
- Munkavégzés kiváló munkakörnyezetben, egy összetartó, lendületes csapatban

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pernyéz Kitti kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.