www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő biztosítási területre (6 órában)

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk folyamatosan bővülő call centerébe keresünk munkatársakat az alábbi területre:

-          érdekel a telefonos értékesítés biztosítási területen

-          szeretnél versenyképes jövedelmet fix alapbérrel

-          hosszú távon szeretnél elhelyezkedni biztos háttérrel rendelkező cégnél

A pozícióhoz tartozó feladataid:

-          LTP és biztosítási üzletág termékeinek telefonos értékesítése előszűrt ügyfeleknek

-          Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, új ajánlatokról

-          Ügyfelek igényeinek felmérése, adategyeztetés

-          Hívásokhoz tartozó adminisztráció

Egymást keressük abban az esetben, ha rendelkezel:

-          középfokú végzettséggel

-          felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel (Microsoft Office programcsomag)

-          kimagasló kommunikációs képességgel

-          határozott, kitartó, lendületes, monotóniatűrő személyiséggel

-          étékesítésben szerzett tapasztalattal (ez azonban nem előfeltétele a pozíció betöltésének)

Cserébe a következőket kínáljuk Neked:

-          Modern irodai környezet

-          Fejlődési lehetőség, tréningek

-          Fix alapbér + cafetéria + jutalék

-          6 órás munkarend, váltott műszakban

-          Alkalmazotti jogviszony

-          Azonnali munkakezdés

Munkavégzésed helye:

Budapest, IX. kerület

Pozíció területei:

-          Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

-          Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

-          Telefonos értékesítő

-          Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

-          Call center munkatárs

A jelentkezéshez küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre. Referenciaszám: TO-06

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő