Telefonos értékesítő - biztosítás értékesítésében szerzett tapasztalattal

  • A hirdetés 966 napja lejárt

14. kerületi Call Center dinamikus, lelkes csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése számítógépes rendszerben,
  • Biztosításokkal kapcsolatos érdeklődés felkeltése,
  • Ajánlattétel, szerződéskötés,
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Biztosítás értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Határozott, proaktív kommunikációs stílus,
  • Rugalmas, pozitív személyiség.

Amit kínálunk:

  • Teljes- vagy részmunkaidős munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés, fix alap + jutalék,
  • A munkavégzés megkezdése előtt teljeskörű tréninget biztosítunk,
  • Leendő munkavállalóinkkal hosszú távon kívánunk együttműködni,
  • Lelkes, fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet várja új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:

Budapest, Zugló

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő