www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő (9. kerület)(RC-5894)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 698904
lejárt

Call center partnerünk számára keresünk munkatársakat
Kimenő hívások indítása értékesítés céljából; Értékesítési, piackutatási kampányokon való részvétel; Bejövő hívások fogadása; Kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Elvárás:
Call center területről, értékesítésben szerzett tapasztalat;
Legalább középfokú végzettség;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
Monotonitás tűrés;
Értékesítési attitűd;
Választékos kommunikáció.

Előny:
Pénzügyi szolgáltatás közvetítő hatósági vizsga (PSZÁF vizsga) előny;
Függő vagy független biztosításközvetítői hatósági vizsga (PSZÁF vizsga, BOI vizsga) előny;

Amit nyújtunk:
Bruttó bejelentett alapbér + cafeteria + értékesítési jutalék;
Határozatlan idejű munkaszerződés;
Kiváló munkakörülmények;
Lendületes csapat.

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Polish speaking AR Accountant

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner is l...
Budapest

Sourcing Specialist

Your new company Our German multinational pharm...
Budapest

Master Data Services Team Lead

Master Data Services Team Lead munkatársat kere...