www.cvonline.hu
Telefonos értékesítő (4,6 vagy 8)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.12.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 615261
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk, egy nemzetközi hátérrel rendelkező pénzintézet keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítő

Feladatok:

- Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, a szerződések ápolása, a módosítások ügyintézése kizárólag telefonon keresztül
- Ügyfél igényfelmérés
- Kimenő hívások kezdeményezése, pénzügyi szolgáltatások telefonos értékesítése meglévő adatbázisból
- Ügyfélmegtartási feladatok ellátása
- Potenciális ügyfelek megkeresése kizárólag telefonon keresztül
- A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények
- Érettségi bizonyítvány vagy felsőfokú végzettség
- Releváns pénzügyi értékesítési tapasztalat
- Motiválható, sikerorientált személyiség
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
- Pontos és igényes munkavégzés
- Hitelértékesítési tapasztalat előny!