www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő-14. kerületben lévő call centerbe

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

Szívesen indítasz telefonhívásokat, miközben mindenki számára hasznos termékeket/szolgáltatásokat értékesítesz? Szereted a különböző típusú ügyfelekkel megtalálni a közös hangot? Eredményközpontú, teljesítményorientált vagy? Ha a felsoroltak közül bármelyik kérdésre IGEN a válaszod, akkor ez a pozíció Neked szól!

Ügyfelünk számos szakmai díjjal rendelkező call center, ahová hosszú távra keresünk teljesítményorientált, kihívásokat szerető értékesítőket. Ha szereted a pörgést, szeretsz értékesíteni vagy szívesen megtanulnád, akkor van egy helyünk a számodra!

Megbízható, stabil háttérrel rendelkező partnerünk bővülő csapatába keresünk hosszú távra munkatársat a következő pozícióba:

Telefonos értékesítő – 14. kerületben lévő call centerbe

Feladatok

Kimenő meleg hívások kezdeményezése

Ügyféligények felmérése

Telekommunikációs szolgáltatások és termékek bemutatása, értékesítése

Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

Értékesítés területén szerzett tapasztalat és/vagy jelentős érdeklődés az értékesítés és telemarketing iránt

Minimum középfokú végzettség

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Kihívásokat szerető, teljesítményorientált személyiség

Meggyőző, határozott kommunikáció

Amit a cég kínál

Fix + teljesítményarányos juttatási csomag

Fiatalos csapat, jó munkakörnyezet

Oktatás, tréning, mentor program biztosítása

Jól frekventált, könnyen megközelíthető irodai környezet

A pozíció teljes- és részmunkaidőben is betölthető (8 vagy 6 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgyban TR-1 referenciakód jelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő