www.cvonline.hu

Telefonos értékesítési specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.07.
Hirdetés azonosító: 1015047
lejárt

Tapasztalt értékesítési specialistát keresünk multinacionális ügyfelünk budai irodájába vállalati értékesítési területre. Megbízónk az egyik globálisan piacvezető tréning és fejlesztési tanácsadó vállalat, mely a szolgáltatások értékesítésére keres motivált, agilis telefonos értékesítőt. A pozíció létrejötte a terjeszkedéssel együtt járó megnövekedett munkaterheknek köszönhető.

Partnerünk az alapfizetés mellett kimagasló jutalékot, családias munkakörnyezetet, szakmai képzést, nemzetközi utazási lehetőséget ajánl a jelentkezőnek.

A telefonos értékesítési specialista legfontosabb feladatai:

    - Betanulás a vállalat tapasztalt tanácsadójával a megadott elvárások alapján
    - Telefonos értékesítés a megadott adatbázis segítségével vállalati ügyfeleknek
    - Új partnerek felkutatása a tanult metodika alapján
    - Korábbi partnerek kezelése és fejlesztése
    - A tevékenységhez tartozó adminisztráció elvégzése és riportok elkészítése

Legfontosabb elvárások a telefonos értékesítési specialistával szemben:

    - Legalább középfokú végzettség (pénzügyi, vagy gazdasági végzettség előny)
    - Legalább egy év értékesítői tapasztalat, preferáltan telefonos értékesítési területen
    - Felsőfokú angol nyelvtudás
    - Kiváló kommunikációs készség, pozitív hozzáállás, terhelhetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.