www.cvonline.hu

Telefonos értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 702 napja lejárt

Pénztárcsoportba keresünk

azonnali kezdéssel!

Feladatok:

Egészség- és Nyugdíjpénztár meglévő ügyfeleinek megkeresése: befizetés-ösztönzés, keresztértékesítés

Telefonos ügyfélszolgálat munkájának támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben, kimenő hívások indításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • versenyképes alap fizetés
  • alapfizetésen felül jutalékos rendszer biztosítása
  • béren kívüli juttatások
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő