www.cvonline.hu

Telefonos értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

A United Call Centers Kft. az ügyfélszolgálat szakértőjeként professzionális szolgáltatásokat nyújt megbízó partnereinek. Célunk, hogy tevékenységünk által Partnerünk vevői maximálisan elégedettek legyenek az általunk nyújtott szolgáltatásokkal.

 Értékesítési területre, szakmailag felkészült és hiteles csapatba,

telefonos értékesítési munkatársakat

keresünk.

Leendő munkatársaink feladatai közé tartozik majd többek között:

  • Magyarország meghatározó gazdasági szereplőjének közismert, mindenki által ismert termékeinek ajánlása, telefonon történő értékesítése
  • beérkező megkeresések megválaszolása
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

 Ne ijedj meg az értékesítéstől, mert

  • az ügyfelek felkeresése már rendelkezésre álló adatbázisból történik
  • jól ismert és megbízható termékeket és szolgáltatásokat értékesítünk
  • az üzletkötés kizárólag telefonon keresztül történik, nincs „házalás"
  • fix alapbért kínálunk, így nem kell attól tartanod, hogy a hónap végén nem lesz fizetésed
  • nem vállalkozói jogviszony
  • törődünk a kollégáinkkal: szakmailag és az értékesítés területén profik készítenek fel a munkavégzésre, később pedig folyamatosan segítik a munkád

Téged keresünk, ha:

  • könnyen teremtesz kapcsolatot, határozott és magabiztos vagy
  • jó kommunikációs képességekkel rendelkezel, minden körülmények között tudsz kedvesen és türelmesen ügyfeleket „kiszolgálni”
  • szereted, ha olyan munkád és munkahelyed van, amire büszke lehetsz
  • fontos számodra a csapatmunka és a családias légkör
  • problémáid megoldásához mersz segítséget kérni, de először mindig végiggondolod, hogy képes vagy-e önállóan megoldani, és ha igen, akkor azt meg is teszed
  • munkádért vállalod a felelősséget, és hiba esetén nem másokat, a körülményeket, a kormányt vagy a csillagok kedvezőtlen állását okolod
  • szakmai tudásodat szinten tartod és rendszeresen frissíted, hajlandó vagy tanulni és képezni magad a saját területeden
  • személyes megbecsülésnek veszed, ha felettesed megbízik benned és egyre több, komoly felelősséggel járó munkát bíz rád
  • délután is képes vagy koncentrálni a feladatokra
  • tempósan tudsz és akarsz dolgozni
  • aktívan használod a számítógépet, rendelkezel felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel

Nem Téged keresünk, ha:

  • éppen rossz napod vagy kedved van, az rányomja bélyegét munkádra és kommunikációdra
  • beéred a minimális elvárások szintjével és nem törekszel a maximumra

Mit kínálunk?

  • határozatlan idejű munkaszerződést és hosszú távú együttműködést
  • fix havi alapbért + értékesítési jutalékokat
  • multinacionális irodai környezet
  • tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető irodát Miskolc belvárosában
  • alapos felkészítést és támogató vezetést
  • teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzést hétfőtől-péntekig, hétvégén pihenést

Pályakezdők, megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük, juttasd el önéletrajzod az alábbi email címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő