Telefonos értékesítési és ügyfélszolgálati munkatárs szlovák nyelven(R4-6516)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 908994
lejárt

Telefonos ügyfélkapcsolat-tartás,
Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, ajánlása,
Hívásokhoz tartozó adminisztratív feladatok precíz elvégzése,
Ügyfélszolgálatra bejövő hívások megválaszolása,
Keresztértékesítési feladatok ellátása,
Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárás:
Kiváló kommunikációs készség,
Felsőfokú szlovák nyelvtudás,
Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
Legalább középfokú végzettség,
Teljesítményorientált szemléletmód, versenyszellem,
Határozott, udvarias fellépés,
Kitartó és megbízható munkavégzés.

Előny:
Értékesítési, ügyfélszolgálati tapasztalat,
Élet ági biztosítói szakmában szerzett gyakorlat,
Angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:
Versenyképes jövedelem, fix alapbér és teljesítményarányos jutalék,
Hosszútávú munkalehetőség fejlődési és előrelépési lehetőséggel,
Megbízható háttér,
Kiváló csapat, színvonalas munkakörnyezet, fiatalos légkör,
Rugalmas munkavégzés H-P 8:00-20:00 óra között,
Szakmai tréning.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye