www.cvonline.hu

Telefonos értékesítési és ügyfélkapcsolati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 920618

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális követeléskezelő partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Követeléskezelési és pénzügyi szolgáltatások értékesítése kis- és középvállalatok részére,
  • meglévő, saját ügyfélállomány kezelése, ügyfélmegtartás,
  • ügyfélkör bővítése, új partnerkapcsolatok építése,
  • ügyfelek szakszerű tájékoztatása, igények felmérése,
  • tárgyalások lebonyolítása telefonon keresztül,
  • ajánlatok készítése, szerződések megkötése,
  • reklamációkezelés,
  • kampányhívások indítása, bejövő hívásfogadás.
  • hivatalos levelezés lebonyolítása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • elengedhetetlen a Call centerben, telefonos értékesítésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat (termék- vagy szolgáltatás-értékesítés),
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • eredményorientáltság,
  • előny: pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
  • multinacionális környezet,
  • egyéni és csoportos képzések, coaching,
  • fiatalos csapat,
  • fix bérezés, cafeteria + bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig teljes munkaidőben, napi 8 órás munkavégzés.
Kapcsolat:
Referencia szám: IJ-ÉRT

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.