www.cvonline.hu

Telefonos értékesítési és ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 874 napja lejárt

A közel egymillió ügyféllel rendelkező piacvezető online biztosításközvetítő, a Netrisk.hu Zrt. hosszútávra és kampány időszakra is

 Telefonos értékesítési és ügyfélkapcsolati

munkatársakat keres – azonnali kezdési

lehetőség!

Feladatok:

  • Személyes, telefonos és írásban történő kapcsolattartás Ügyfelekkel, partnerekkel
  • Telefonon, személyesen, valamint írásban érkezett ügyfél igények és problémák megoldása
  • Szerződéskötésben és adminisztrációs ügyintézésben támogatás, segítségnyújtás ügyfeleinknek
  • Különböző biztosítási termékek, illetve szolgáltatások telefonon történő értékesítése meglévő ügyfélkörben.
  • A feladatokhoz kapcsolódó adatok rögzítése, adminisztráció

Elvárások:

  • Független biztosításközvetítői hatósági vizsga vagy felsőfokú végzettség
  • Ideális esetben hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat
  • Eltérő szakmai háttér esetében olyan tapasztalat, melyben jellemző volt a feladatok nagyfokú ismétlődése, a koncentráció, gyorsaság, precizitás igénye és a mindennapos teljesítményi cél.
  • Szabatos kommunikáció, jó helyesírás
  • Kiegyensúlyozott, magabiztos, nyitott és türelmes személyiség
  • Haladó szintű Word, Excel ismeretekkel

Előny:

  • Pénzügyi szektorban, vagy értékesítésben, ügyfélszolgálaton vagy biztosítónál szerzett hasznosítható tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Napi 6 vagy 8 óra munkaidő
  • Hosszú távú, vagy 2-3 hónapos kampányidőszaki (október-december időszakban) munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér, értékesítéssel is foglalkozó munkatársaknak teljesítményi jutalék is
  • Kedvező munkarend
  • Az eredményességhez szükséges munkaköri képzés
  • Barátságos szervezeti nagyság
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Részletes – bérigényt is tartalmazó - fényképes önéletrajzodat, illetve motivációs leveled az alábbi e-mail címre várjuk. A tárgyban kérjük feltüntetni a megpályázott pozíció nevét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő