www.cvonline.hu

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1287 napja lejárt

 A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

(Idegen nyelvet jól beszélő pályakezdők figyelmébe!)

Feladatok:

  • Ügyfélkör bővítés céljából hideg hívások bonyolítása megadott paraméterek alapján;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az értékesítési menedzserekkel;
  • Bejövő megkeresések kezelése;
  • A területével kapcsolatos statisztikai és teljesítmény információk biztosítása és készítése;
  • A területet érintő munkafolyamat fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Pontos dokumentáció készítése és nyilvántartás vezetése az ügyfélmegkeresésekről.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Előny a logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Magabiztos, tárgyalási szintű  angol  nyelvismeret ÉS az alábbi nyelvek valamelyike: német vagy  francia vagy olasz vagy spanyol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt!);
  • „Értékesítési véna”;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett értékesítői tapasztalat;
  • Telefonos ügyfélszolgálatban való jártasság;
  • Több idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó higgadt személyiség;
  • Határozottság;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Monotonitástűrés;
  • Elhivatottság és kitartás.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) a megpályázott pozíció megjelölésével „telefonos értékesítési asszisztens” - az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő