www.cvonline.hu
Telefonos értékesítési asszisztens (Referenciaszám: PJ4793)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1071336
lejárt

Budapestre, a XV. kerületbe keresünk diákot a következő pozícióba:
Telefonos értékesítési asszisztens

Feladatok:
- Telefonos elégedettségi vizsgálat készítése partnercégek körében (meghatározott kérdés lista alapján) és annak rögzítése különböző adatbázisokban
- Saját adatbázisból potenciális ügyfelek megkeresése telefonon és adatok rögzítése Excelben

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 20 óra vállalása
- Jó kommunikációs készség
- Határozott személyiség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit partnerünk kínál:
- Nemzetközi hátterű, területén nemzetközileg is meghatározó vállalatnál szerzett tapasztalat

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hucímre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.