www.cvonline.hu

Telefonos előhívó és chates munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 991858

Dinamikusan növekvő nemzetközi pénzintézet megbízásából munkatársakat keresünk Dinamikusan növekvő nemzetközi pénzintézet megbízásából munkatársakat keresünk
Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása, ügyfelekkel történő kapcsolat felvétel
  • új és meglévő ügyfelek tájékoztatása a szolgáltatásokról, érdeklődés felkeltése
  • bejövő hívások fogadása, érdeklődők tájékoztatása
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • szakmai fejlődésre való igény

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér • azonnali munkakezdés
  • modern irodai környezet, fiatalos csapat
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fix alapbér + cafetéria + jutalék
  • Műszakok: 8:00-16:30 vagy 11:30-20:00, heti két délután

Előnyök:
  • Call centerben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat