www.cvonline.hu

Telefonos diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 919936

Feladatok:
  • Kimenő hívások alapján adott termék/ szolgáltatás ajánlása (értékesítés),
  • Meglévő és új ügyfelek hívása.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 637 Ft/óra + jutalék
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása igény esetén.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület
  • Munkavégzés ideje:
  • H-P 8:00-20:00 napi 4-6-8 órában
  • kiemelt időszak: H-Cs: 16-20, P: 14-18
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes önéletrajzod küldd a E-mail cím megjelenítése email címre.
Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: PRO-TEL.