www.cvonline.hu

TELEFONOS CSOPRTVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 965191

Feladatai lennének:

  • Telefonos csoport teljes körű koordinációja, ellenőrzése, értékelése
  • Kimenő hívások indítása meglévő ügyfélkörben, cég termékeinek bemutatása
  • Rendelésfelvétel, ügyféligények megválaszolása
  • Bejövő hívások fogadása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Pozícióhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés

Bérezés:  FIX alapbér+ jutalék

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig 8.00-16.00 vagy 9.00-17.00 (rugalmas beosztás)

  • Azonnali munkakezdés