Telefonos biztosításközvetítőket keresünk középfokú végzettséggel - INT/7/16

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Telefonos biztosításközvetítőket keresünk középfokú végzettséggel

A Budapesti Contact Center partnerünk telefonos kollégákat keres biztosítási termékek közvetítésére

Feladatok:

• Kimenő hívások indítása biztosítási területen,

• Biztosítási termékek bemutatása az ügyfelek részére,

• Általános contact center ügyintézői feladatok ellátása,

• Esetenként háttérmunkacsoport támogatása,

• Ügyfélkapcsolat ápolása.

Elvárások:

Szakmai végzettség:

• Középfokú végzettség,

• Hasonló területen szerzett tapasztalat,

• Magabiztos, határozott fellépés az ügyfelekkel történő kommunikáció során,

• Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség,

• Dinamikus, értékesítés és sikerorintált szemlélet,

• Elhivatottság az értékesítés területe iránt,

• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálun:

• Fix alapbér + teljesítmény után járó bérezés (előre meghatározott mutatók alapján)

• Alkalmazotti jogviszony,

• Béren kívüli juttatások, cafetéria (pl. BKV bérlet, Erzsébet utalvány)

• Meglévő adatbázis, technikai háttér

• Hivatalos, biztos háttér,

• Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség, akár akkreditált szakképzések területén is

Munkakezdés: azonnal, megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. Kerület

Munkaidő: Napi munkaidő 8 óra, változó beosztással (8-20 óra között)

Jelentkezés: szakmai önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen.