www.cvonline.hu

Telefonos biztosításközvetítő

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Telefonos biztosításközvetítő munkatársakat keresünk meglévő ügyfélkörhöz

Budapesti Contact Center partnerünk PSZÁF vizsgával vagy felsőfokú végzettséggel rendelkező biztosításközvetítő kollégákat keres

Feladatok:

• Biztosítási termékek értékesítése telefonon keresztül, meglévő ügyfélkör számára hideg és meleg hívások

bonyolításával

• Általános contact center ügyintézői feladatok ellátása

• Adminisztratív feladatok ellátása

• Ügyfélkapcsolat ápolása

Elvárások:

Szakmai végzettség:

• PSZÁF vizsga vagy bármilyen felsőfokú végzettség

• Hasonló területen szerzett tapasztalat

• Magabiztos, határozott fellépés az ügyfelekkel történő kommunikáció során

• Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

• Dinamikus, értékesítés és sikerorientált szemlélet

• Elhivatottság az értékesítés területe iránt

• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

• Fix magas alapbér + teljesítmény után járó bérezés (előre meghatározott mutatók alapján)

• Alkalmazotti jogviszony,

• Béren kívüli juttatások, cafeteria (pl. BKV bérlet, Erzsébet utalvány)

• Meglévő adatbázis, technikai háttér

• Professzionális, biztos háttér

• Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség, akár akkreditált szakképzések területén is

Munkakezdés: azonnal, megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. Kerület

Munkaidő: Napi munkaidő 8 óra, változó beosztással (8-20 óra között)

Jelentkezés: szakmai önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen.

Helyek Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő