www.cvonline.hu

Telefonos behajtó munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 990231

Követeléskezeléssel foglalkozó partnercégünk keres telefonos behajtókat Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális követeléskezelő partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Kimenő és bejövő telefonhívások kezelése: egyeztetés elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel
  • Határidőn túli számla-állomány hatékony kezelése, érvényesítése
  • Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság
  • A munkakezdés utáni első 3 hónapban MNB Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítői Hatósági tanúsítvány kötelező letétele; vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség (teljes egészében megszerzett közgazdász/ pénzügyi/ jogi diploma

Juttatások:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Fejlett infrastruktúra, innovatív környezetet
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelt bérezés, bónuszok, Cafeteria
  • Európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság

Előnyök:
  • Pénzügyi szektorban és behajtásban szerzett tapasztalat

  • Fényképes önéletrajzzal jelentkezhet. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P váltott műszakban: 8:00-16:30 és 11:30-20:00.