www.cvonline.hu

Telefonos behajtó munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1001923

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális követeléskezelő partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Kimenő és bejövő telefonhívások kezelése: egyeztetés elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel
  • Határidőn túli számla-állomány hatékony kezelése, érvényesítése
  • Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Elengedhetetlen a Call centerben, illetve telefonos ügyfélszolgálaton szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság, határozottság, jó stressztűrő képesség
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • A munkakezdés utáni első 3 hónapban MNB Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítői Hatósági tanúsítvány kötelező letétele; vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség (teljes egészében megszerzett közgazdász/ pénzügyi/ jogi diploma

Juttatások:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Fejlett infrastruktúra, innovatív környezetet
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelt fix bérezés, bónuszok, Cafeteria
  • Európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság

Előnyök:
  • Pénzügyi szektorban és behajtásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági, jogi területen)

  • Fényképes önéletrajzát csatoltan küldje el hozzánk, ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését! Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P váltott műszakban: 8:00-16:30 és 11:30-20:00.