www.cvonline.hu

TELEFONOS BEHAJTÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 932 napja lejárt

Az Intrum Justitia, Európa piacvezető követeléskezelési szolgáltató cége 1993 óta van jelen a magyar piacon. Vállalatunkhoz új kollégákat keresünk

pozícióba.

Feladatok

  • Telefonon történő kapcsolattartás elmaradásban lévő ügyfelekkel
  • Határidőn túli számla-állomány hatékony kezelése, érvényesítése
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése
  • részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Call centerben VAGY telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat elengedhetetlen (ennek hiánya kizáró ok)
  • Rendelkezik pénzügyi szolgáltatás közvetítői PSZÁF tanúsítvánnyal vagy a Hpt 219/D. §-ben leírt végzettségek egyikével
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Határozott fellépés
  • Eredményorientáltság
  • Két műszakos munkarend vállalása (csak hétköznapokon)

Amit kínálunk

  • Főállás
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Rendszeres belső képzések, tréningek
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, havi bónusz, cafeteria)
  • Egyéb béren kívüli juttatások

Amennyiben képesnek érzi magát a fenti feladatkör elvégzésére, fényképes önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre „Telefonos behajtási munkatárs" megjelöléssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő