www.cvonline.hu

Telefonos behajtási munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1190611

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális pénzintézet megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Kimenő és bejövő telefonhívások kezelése: egyeztetés elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel
  • Határidőn túli számla-állomány hatékony kezelése, érvényesítése
  • Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Fejlett infrastruktúra, innovatív környezetet
  • Kiemelt bérezés, bónuszok, Cafeteria
  • Európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság

Előnyök:
  • Pénzügyi szektorban és behajtásban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • XIII. kerület