www.cvonline.hu

Telefonos behajtási munkatárs

Hozzáadva: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1155200

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális követeléskezelő partnerünk bővülése miatt munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Kimenő és bejövő telefonhívások kezelése: egyeztetés elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel
  • Határidőn túli számla-állomány hatékony kezelése, érvényesítése
  • Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság

Juttatások:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Fejlett infrastruktúra, innovatív környezetet
  • 3 hónapos mentoring program, • rendszeres hard/soft skill tréningek •
  • Európai háttér és cégkultúra, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • Bruttó 200 000 Ft feletti fix alapbér, nettó 40 000 Ft cafetéria az első hónaptól, a próbaidőt követően mindezeken nfelül jutalék

Előnyök:
  • Pénzügyi szektorban és behajtásban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest