www.cvonline.hu
Telefonos behajtási munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1080703

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk munkatársakat hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Késedelmes ügyfelek telefonon történő megkeresése
  • Fizetési megállapodások kötése
  • Átütemezési/átstrukturálási megoldásokról tájékoztatás
  • A nem fizetés következményeinek ismertetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi
  • Büntetlen előélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Telefonon behajtási vagy követeléskezelői területen szerzett tapasztalat
  • Vállalati behajtásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Alapbér feletti teljesítmény alapú bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Szakmai továbbképzésekben való részvétel
  • Fiatalos csapat
  • Karrier lehetőség

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Munkaidő: H-P, 8:30-17:00

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.