www.cvonline.hu
Telefonos Behajtási Csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.11.15.
Hirdetés azonosító: 870710
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi megbízónk részére keresünk vezetőt a telefonos behajtási csoport élére, január 1-jei kezdéssel.

Feladatok:
- kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon, illetve személyesen
- telefonos behajtási csoport munkájának irányítása, ellenőrzése
- operátorok rendszeres teljesítményértékelése és folyamatos fejlesztése
- behajtási stratégia kialakításában való részvétel
- statisztikák, elemzések, riportok készítése
- operátok beosztásának tervezése, jelenléti ívek ellenőrzése

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 08:30-17:00

Követelmények
- behajtási call center területen szerzett tapasztalat
- felsőfokú, vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
- angol nyelv magabiztos, tárgyalóképes szintű ismerete
- számítógép felhasználó szintű ismerete
- a Microsoft Office alkalmazások alapos felhasználói ismerete
- kiváló kommunikációs készség
- jó kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
- gyorsaság, megbízhatóság, terhelhetőség
- jó analitikus képesség
- szervező- és vezetői készség
- önálló munkavégzés
- nyitott személyiség