www.cvonline.hu

Telefonos banki ügyintéző

  • A hirdetés 552 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása
  • banki műveletek végrehajtása
  • ügyféligény alapú termékajánlás, értékesítés

Elvárások:

  • Budapest IX. kerületi munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • ügyfélorientált, nyitott személyiség
  • teljesítmény- és sikerorientáltság
  • értékesítői szemlélet, kreativitás
  • jó kommunikációs készség és monotónia-tűrés
  • megbízhatóság, pontosság
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • munkarend vállalása; területenként változó, pl. hétköznap 7:30-20:00 óra közötti időszakban napi 8 órás / 6 órás / 4 órás munkaidő vagy többműszakos munkavégzés (a részmunkaidő előzetes beosztás szerint különböző napszakokban értendő és a betanulási folyamat ebben az esetben is 8 órás munkarendben zajlik)

Előny:

  • közgazdasági/pénzügyi/kereskedelmi végzettség
  • ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat
  • telefonos ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat
  • angol középfokú nyelvismeret

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés "gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő