Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Telefonos banki ügyintéző

Feladatok:

OTP Bank Nyrt.

Főbb feladatok:

  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása
  • információnyújtás és ügyfélkezelés
  • banki műveletek végrehajtása
  • ügyféligény alapú termékajánlás, értékesítés

Elvárások:

  • munkaidő-beosztás szerinti munkarend vállalása (területenként változó, pl. hétköznap 7:30-20:00 óra közötti időszakban napi 8 óra vagy többműszakos munkavégzés)
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség
  • jó kommunikációs készség és monotónia-tűrés
  • sikerorientált és teljesítmény-centrikus személyiség
  • értékesítési készség
  • rugalmasság és nagy teherbírás
  • megbízhatóság, pontosság
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • közgazdasági/pénzügyi/kereskedelmi végzettség
  • ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat
  • telefonos ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat
  • angol középfokú nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • magyar központú, multinacionális nagyvállalati munkahely
  • tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • (alapfizetés + teljesítményarányos jövedelem + egyéb juttatások)
  • fix munkaidő (túlóra nem jellemző) barátságos, modern munkakörnyezet

Jelentkezési határidő:   2015. április 09.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, kérjük, kattintson az alábbi linkre!

Akit keresünk:

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő