www.cvonline.hu

TELEFONOS BANKI ÜGYINTÉZŐ (TC ÜGYFÉLREFERENS)

  • A hirdetés 1062 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 TELEFONOS BANKI ÜGYINTÉZŐ

(TC ÜGYFÉLREFERENS)

munkakör betöltésére, megszakítás nélküli munkarendbe, teljes munkaidős, budapesti munkahelyre munkatársakat keres

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

7*24 órás telefonos ügyfélszolgálati tevékenység keretében:

  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű kiszolgálása, információnyújtás - ügyfélkezelés
  • banki műveletek telefonon történő precíz végrehajtása
  • Ügyfél-igény alapú termékajánlás, telefonos értékesítés

Az általunk keresett munkatárs:

  • érettségivel és/vagy középfokú szakirányú végzettséggel,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismerettel rendelkezik (Word, Excel),
  • ügyfélorientált, türelmes, nyitott, sikerorientált és teljesítmény-centrikus személyiség,
  • fontos jellemzője a jó kommunikációs készség, monotónia-tűrés, kitartás és értékesítés-orientáltság,
  • rugalmas és nagy teherbírású, kész a többműszakos munkavégzésre (beleértve a kora reggeli, késő esti, hétvégi, valamint az éjszakai munkavégzést is),
  • megbízható, pontos munkavégzés jellemzi,
  • nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, biztos munkahely
  • teljesítményarányos jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • színvonalas munkakörnyezet

A kiválasztásnál előnyt jelent

  • értékpapír ügyintézői jogi vizsga és/vagy banki szakirányú végzettség
  • Call Centerben és / vagy telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2013.04.11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő