www.cvonline.hu

Telefonos banki ügyintéző (részmunkaidőben)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 966472

Pályakezdő vagy és érdekel a banki terület? Tanulmányaid mellett szívesen szereznél napi 4 órában tapasztalatot banki közegben? Vagy csak mellékállást keresel egy stabil és kiszámítható cégnél? Itt a remek lehetőség!

Részmunkaidős pozícióba keres megbízható munkatársat magyar központú, multinacionális banki nagyvállalat 2015. szeptemberi munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Telefonos banki ügyintéző
(részmunkaidőben)

Amit kínálunk:

- magyar központú, multinacionális nagyvállalati munkahely

- szakmai fejlődési lehetőség

- barátságos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatok:

- telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása

- kimenő hívások indítása

- ügyféligény alapú termékajánlás, értékesítés

- adatrögzítési tevékenység

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség (érettségi)

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

- ügyfélorientált, nyitott személyiség

-  teljesítmény- és sikerorientáltság

- értékesítői szemlélet, kreativitás

- jó kommunikációs készség és monotónia-tűrés

- megbízhatóság, pontosság

- nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

- munkaidő: hétfőtől péntekig délelőtti vagy délutáni műszakokban napi 4 órában

Előny:

- ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat

közgazdasági/pénzügyi/kereskedelmi végzettség telefonos ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat gép és gyorsírás

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajzzal, „ÜSZ”megjelölésével.