www.cvonline.hu
Telefonos banki ügyintéző (Referenciaszám: PJ4542)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.31.
Jelentkezési határidő: 2017.01.06.
Hirdetés azonosító: 1045219
lejárt
Neves budapesti pénzintézet számára keresünk határozatlan időre munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- A bank termékeinek telefonon történő értékesítése
- Beérkező igények telefonon történő kiszolgálása
- Ügyféligények felmérése
- Testreszabott, egyedi ajánlatok készítése
- Gyors és pontos ügyfélkiszolgálás

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Értékesítési szemlélet
- Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
- Kiváló munkakörnyezet
- Dinamikus csapat
- Fix jövedelem, versenyképes kompenzációs csomag

Egyéb:
- Munkavégzés helye Budapest, VI. kerület

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.