www.cvonline.hu

Telefonos banki ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Bank-, hitelkártya, mobilfizetés, NetBank elérésekkel kapcsolatos ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása;
  • Bankbiztonsági és bankszakmai elvárásoknak megfelelően teljes körű kiszolgálás, tájékoztatás, tanácsadás a Bank szolgáltatásaival kapcsolatban;
  • Keresztértékesítés bejövő hívások keretében. A banki ügyfelek elvándorlásának megakadályozása, a termékek használatának ösztönzése. Szükség esetén tájékoztató csomagok postázása;
  • Tárgyalási időpont-egyeztetés a potenciális ügyféllel és ennek továbbítása a fióknak, illetve a saját ügynök felé.
  • Ügyféladatok frissítése, hívásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció;
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Kiemelkedő kommunikációs-, valamint probléma-felismerő és -megoldó képesség.
  • Átlag feletti monotónia-tűrő képesség;
  • Ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség;
  • Együttműködési készség, ismeretek megosztása.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Banki telefonos ügyfélszolgálaton szerezett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos munkarend, napi 8 órában történő munkavégzés;
  • Versenyképes alapbér, béren kívüli juttatás, mozgó bér;
  • Biztos, multinacionális háttér, szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. kerület

Havi bruttó fizetési keret:
160.000 - 220.000 HUF

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő