www.cvonline.hu
Telefonos bankár (PJ3680)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.03.
Hirdetés azonosító: 942871
lejárt

IX. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat határozott időre az alábbi munkakörbe:

TELEFONOS BANKÁR

Feladatok:
- A TeleCenterre vonatkozó hirdetményekben és belső banki szabályzatokban meghatározott műveletek szabályszerű elvégzése a határidők pontos betartása mellett.
- A kimenő telefonhívások szabályszerű és ügyfélközpontú kezelése. Értékesítési, hívások kezelése az üzleti igényekhez, elvárásokhoz igazodóan.
- A kimenő telefonhívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok és rögzítések elvégzése a megfelelő banki rendszerekben
- Ügyfél reklamációk, információs kérések kezelése, azok azonnali megoldása, valamint regisztrálása
- Problémák, javaslatok jelzése a közvetlen vezetők irányába

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- 1,5-2 éves telefonos értékesítésitapasztalat
- biztosítási termékek ismerete előny
- kiváló kommunikációs készség
- jó problémamegoldó képesség
- gyors és precíz munkavégzés
- jó helyzetfelismerő képesség
- csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés

Amit a megbízónk kínál:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.