www.cvonline.hu

Telefonos bankár és értékesítő

  • A hirdetés 1250 napja lejárt

 Tele a padlás ígéretekkel?

Szeretnél végre megfelelő környezetben, elismert pozícióban dolgozni? Kreatív vagy? Meggyőző vagy abban, amiben hiszel? Fontos számodra a siker, az elismerés és a pénz? Képes vagy nagy energiát fektetni a munkádba, de szeretnéd, hogy meg is térüljön?

Banki és távközlési partnereinkhez keresünk motivált, dinamikus és sikerorientált, nem hétköznapi
Telefonos bankárokat és értékesítőket!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert nálunk a fizetésen túl folyamatos segítséget is kapsz a munkádhoz coaching és tréningek formájában.
  • Mert nem csak elvárásaink vannak, mi figyelembe vesszük a te igényeidet is.
  • Mert minden pozíciónkban száz százalékos bejelentett bérrel kalkulálhatsz, és törvényesen elszámolt, korrekt jutalékkal.
  • Mert nálunk nem divat a fizetetlen túlóra és a jutalékot sem csak ígérgetjük.
  • Mert olyan pozícióban dolgozhatsz, aminek presztízsértéke van, elismert és stabil multinacionális partnereinknél megbecsült kolléga lehetsz.
  • Mert bármelyik partnerünknél is dolgozol, mindig lesz olyan munkatársunk, aki rendszeresen meglátogat téged, így bármikor felteheted a kérdéseid, segítséget kérhetsz.
  • Mert nálunk akár 200-300 ezer forintos fizetésed is lehet.
  • Mert nélküled nem lehetnénk sikeresek, és ezt meg is becsüljük.

Mi a feladat?

  • Jelenlegi és új banki és távközlési ügyfelek felkeresése telefonon;
  • Értékesítés, tanácsadás, segítségnyújtás, szerződéskötés;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Mit várunk el?

  • Szeress és tudj tanulni, nálunk a betanulási időszak nem langyos víz!
  • Legyél határozott, magabiztos, dinamikus, és rendelkezz remek kommunikációval!
  • Érdekeljen a pénzügy világa, légy jó viszonyban a matematikával!
  • Vágjon az eszed, reagálj gyorsan!
  • Mindenre legyen egy meggyőző válaszod!
  • Legyen minimum középfokú végzettséged!
  • Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezz.

Ne titkold, ha:

  • Rendelkezel PSZÁF pénzügyi hatósági vizsgával;
  • Beszélsz angolul;
  • A vakon gépírás vagy a gyors gépelés nem okoz problémát;
  • Már van call center területén szerzett tapasztalatod.

Munkavégzés helye:
Budapest

Mire számíts az interjún?
Egy-másfél órás interjún fogsz részt venni, amelyen egyéni és csoportos feladatok, szituációs játékok, szakmai és kötetlen beszélgetés keretében kölcsönösen megismerjük egymást, és közösen döntjük el, hogy mi a számodra legmegfelelőbb pozíció. Tőlünk minden résztvevő kap visszajelzést!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves