www.cvonline.hu

Telefonos bankár - Bejövő hívások osztály

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: TeleCenter (call center)

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • a Bank termékeivel, szolgáltatásaival kapcsolatos információnyújtás
  • a Bank termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • telefonon keresztüli tranzakciók rögzítése
  • ügyfél reklamációk kezelése
  • kapcsolattartás a Bank meglévő és leendő ügyfeleivel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • minimum középfokú végzettség
  • biztos alapszintű angolnyelv-tudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • stressz- és változáskezelési képesség
  • precizitás
  • monotonitás tűrés
  • rugalmasság
  • jó együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent

Szükséges végzettség: középfokú

Szükséges nyelvismeret: angol (kezdő)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol