www.cvonline.hu

Telefonos back office támogató munkatárs

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. – kimenő hívások indítására 6 órás, váltott műszakban

TELEFONOS BACK OFFICE TÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT keres.

Munkavégzés helye: Lurdy-ház, 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai

  • telefonos kapcsolattartás, a Társaság késedelmesen teljesítő ügyfeleivel,
  • Back Office munkájának szakmai támogatása,
  • információk begyűjtése tartozással rendelkező ügyfelekről,
  • Hitelkezeléssel kapcsolatos beérkező ügyfélkérdések megválaszolása,
  • esetlegesen felmerülő ügyfélpanaszok kezelése,
  • a hitelezéshez kapcsolódó belső és külső levelezések bonyolítása,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és külső partnerekkel,
  • egyéb szakmai feladatok ellátása.

Elvárások

  • előny hitelintézetnél szerzett jelzáloghitelezési tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • kiváló MS Office ismeretek,
    • precizitás és igényesség,
    • kiváló kommunikációs- és empátia-készség,
    • kitűnő problémamegoldó képesség,
    • konfliktustűrő és kezelő képesség,
    • sikerorientáltság.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy biztos hátterű nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését – jövedelemigény megjelölésével – 2013. január 24-ig várjuk a cccsopvez@aegon.hu e-mail címre!

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest