www.cvonline.hu

Telefonos Asszisztens

  • A hirdetés 519 napja lejárt

 Kiváló kommunikációs készséggel rendelkező, ambiciózus, motivált, dolgozni akaró munkaerőt keresünk azonnali kezdéssel call centerünkbe

pozícióba.

Feladatok:

  • Időpont egyeztetés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Gyors munkavégzés
  • Versenyszellem
  • Pozitív gondolkodás
  • Call Centeres területen szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapfizetés + ösztönző jutalékrendszer
  • Bejelentett munkaviszony
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi  e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő