www.cvonline.hu

Telefonos Asszisztens

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkező, ambiciózus, motivált, dolgozni akaró munkaerőt keresünk azonnali kezdéssel call centerünkbe 150 éves múlttal rendelkező  multinacionális cégünkhöz.

pozícióba.

Feladatok:

  • Időpont egyeztetés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Gyors munkavégzés
  • Versenyszellem
  • Pozitív gondolkodás
  • Call Centeres területen szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapfizetés + ösztönző jutalékrendszer
  • Bejelentett munkaviszony
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi  e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő