www.cvonline.hu

Telefonos asszisztencia

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 940078
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Biztosítási asszisztenciát nyújtó nemzetközi cég ügyfélszolgálati munkatársakat keres a nyári szünet idejére.

Feladatok:

  • Ügyfelek külföldi utazásai során bekövetkezett káreseménnyel vagy meghibásodott gépjárművel kapcsolatosan beérkező segélyhívások fogadása
  • Biztosítási kötvények adatainak ellenőrzése
  • A bejelentésekkel kapcsolatos segítségnyújtás megszervezése

Elvárások:

  • Érettségi
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office ismeretek
  • A munka hétfő és vasárnap között, napi 6 vagy 8 órában történő vállalása (  7:00 – 22:00 között ), heti 3-5 alkalommal 2015.szeptember közepéig

Előnyt jelent:

  • Angol nyelven kívül más idegen nyelv ismerete ( román előnyben )

Amit kínálunk:

  • bruttó bér: 604-1 170 Ft/óra
  • igényes, könnyen megközelíthető munkahely
  • fiatalos csapat
  • tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.