www.cvonline.hu

Telefonos asszisztencia

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1000662
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Biztosítási asszisztenciát nyújtó nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársakat Telefonos Asszisztens pozícióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A cég ügyfeleinek külföldi utazásai során bekövetkezett káreseménnyel vagy meghibásodott gépjárművel kapcsolatosan beérkező segélyhívások fogadása
  • Biztosítási kötvények adatainak ellenőrzése
  • A bejelentésekkel kapcsolatos segítségnyújtás megszervezése
  • Általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • MS Office ismeretek

Munkaidő: Hétfő és vasárnap között, napi 6 vagy 8 órában (7:00-22:00 között), legalább heti 24 órát kell tudni vállalni

Előnyt jelent:

  • Angol nyelven kívül más idegen nyelv ismerete ( román előnyben )

Amit kínálunk:

  • Bruttó bér: 604-1 170 Ft/óra
  • Igényes, könnyen megközelíthető munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.