www.cvonline.hu

Telefonos adminisztrátor

  • A hirdetés 861 napja lejárt

Társaságunk nyomdai, grafikai területen végzi tevékenységét. Új ügyfelekkel való kapcsolatfelvételre keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • kimenő hívások indítása új ügyfeleknek
  • ügyfélkapcsolat kialakítása
  • ügyfelek általános széleskörű tájékoztatása, információnyújtás a cég
  • tevékenységéről, aktuális szolgáltatásairól
  • kapcsolatfelvétel, bemutatkozó e-mail küldése
  • a hívások adminisztrációja

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • proaktív személyiség
  • kimagasló kommunikáció szóban és írásban
  • kiváló stressztűrő képesség
  • gyors tanulás
  • határozott fellépés

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (telefonos ügyfélszolgálat)

Amit kínálunk:

  • részmunkaidős munkavégzés 4-6 órában
  • igényes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • cégismertető oktatás

Munkavégzés helye: Dunakeszi alsó

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő